OSTATNÍ SLUŽBY

Klasická masáž celých zad

Provádím klasickou masáž celých zad a šíje s využitím prvků měkké techniky, při které dochází i k postupnému ošetření kůže, podkoží a svalů. Řídím se aktuálním zdravotním stavem klienta. Pro masáž používám většinou přírodní jalovcový krém /projhřeje a přitom je i protizánětlivý/ či olej "31"/směs 31 bylinek/.  Doporučené návštěvy při potížích za 2-4 týdny. Vhodné doplnit cíleným cvičením.

Bambusová masáž

Jde o kombinaci ruční masáže a masáže pomocí bambusových tyčí různé velikosti a průměru. Působí blahodárně na vaše tělo i duši, zmírňuje bolesti svalů a kloubů, zlepšuje krevní oběh, tok lymfy a obnovuje pružnost pokožky. Masáží se postupně ošetří celé tělo, včetně obličeje. Masáž je razantnější, ale velmi příjemná, povzbuzující.

Kineziotaping

Kineziotaping - nalepením pružné pásky usnadníme pohyb svalů jedné svalové skupiny a utlumíme svaly a úpony skupiny druhé. Tím klient začne používat jiné pořadí zapojování jednotlivých svalů účastnících se pohybu a potíže postupně ustoupí. TAPING SE VE SPORTU A FYZIOTERAPII VYUŽÍVÁ JIŽ ŘADU LET, A TO NEJEN PRO OKAMŽITOU ÚLEVU, KTEROU PŘINÁŠÍ, ALE TAKÉ PRO SVÉ KOREKČNÍ ÚČINKY A MOŽNOU PREVENCI SPORTOVNÍCH ZRANĚNÍ. Tapovací pásky jsou pružné a dostupné v různých barvách - barva však není pro účinnost tapu důležitá. Používám kineziotapy značky TemTex.

Korekční cvičení, mobilizace...

Na základě předchozího kineziologického vyšetření  je zvoleno vhodné cvičení - posílení ochablého svalstva, protažení zkráceného svalstva, popřípadě naučeny automobilizační cviky pro správné udržení kloubního rozsahu páteře, žeber či kloubů. Aktivace hlubokého stabilizačního systému. Použití overballu, balanční podložky.

Mobilizace využívám dle prof. Lewita nebo dle L.Mojžíšové. Cvičením a mobilizací dle Mojžíšové lze příznivě ovlivnit funkci pánevního dna /inkontinence, bolestivá menstruace, nepravidelní menstruace, potíže s otěhotněním, zácpa, bolesti zad a kostrče.../

LYMFIT

Kombinace přístrojové lymfy na dolní končetiny, bříško, bedra a horní končetiny, spojené s ruční lymfou obličeje. Popřípadě se současným zábalem, infračerveným teplem a elektrostimulací problémových partií či poprsí. Vhodné jako doplněk manuální lymfomasáže, či jako detoxikační a tvarující kúra. Více v odkazu "LYMFIT". Samozřejmostí je "otevření" lymfatického systému /uvolnění krku/

ULTRAZVUK

Léčebný ultrazvuk, který proniká hluboko přes měkké tkáně, rozechvívá je a tím uvolňuje. Bezbolestná procedura. Vhodná při přetíženém svalstvu /záda, tenisové lokty, myogelozy.../, arthrozy kloubů, patní ostruhy.... uvolnění a změkčení jizev... Pro účinost je třeba aplikace UZV 2-3x týdně, celkem 6-10 návštěv. Nepotřebujete doporučení lékaře!

 

Dárkové poukazy

Poukazy v hodnotě dle domluvy a vašich přání na poskytované služby či přírodní produkty Just a Nahrin